Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.
W związku z rozwojem struktur organizacyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator - ustawiacz maszyn

Miejsce pracy: Pszczyna ( Bielsko-Biała, Tychy, Katowice, Oświęcim, Żory)

Zadania:

  • stawianie maszyn i urządzeń na kolejne warianty produkcyjne
  • drobne naprawy, przeglądy i konserwacje
  • współpraca Działem Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze, preferowane średnie techniczne w zakresie: mechanik, elektronik, automatyk, mechatronik etc.
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej minimum 1 rok
  • mile widziane doświadczenie w ustawianiu maszyn na rożne warianty produkcyjne
  • mile widziane doświadczenie w zakresie naprawy maszyn i urządzeń
  • mile widziane uprawnienie do 1kV
  • praktyczna znajomość zagadnień elektroniki, mechaniki, pneumatyki i mechatroniki
  • obsługa komputera i urządzeń pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj

lub na podany kontakt:
43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.