Valeo Wiper Systems - Zakład Produkcji Wycieraczek
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład w Skawinie specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, malowaniu oraz montażu piór, ramion i mechanizmów wycieraczek oraz motorów. Obecnie oddział zatrudnia ponad 1400 osób. Roczna produkcja wszystkich produktów wynosi ponad 30.000.000 sztuk.

Operator – Ustawiacz Linii Produkcyjnej

Lokalizacja: Skawina, k. Krakowa

Nr. Ref VWS/Seter/2018

Zadania:

  • Kontrola parametrów oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego;
  • Bieżące rozwiązywanie drobnych problemów technicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
  • Usuwanie drobnych awarii i przeprowadzanie regulacji maszyn i oprzyrządowania;
  • Angażowanie się w ulepszanie funkcjonowania maszyn i narzędzi oraz w działalność warsztatową celem zmniejszenia liczby mikro-zatrzymań, awarii i braków;
  • Inicjowanie działań korekcyjnych - uczestnictwo w ich wprowadzaniu;
  • Współpraca z Inżynierem Procesu;
  • Informowanie o potencjalnych problemach, które mogą się pojawić oraz zbieranie informacje co trzeba będzie naprawić podczas przeglądów okresowych (obsługa systemu TPM);
  • Aktywne uczestnictwo w tygodniowych przeglądach prewencyjnych linii produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: min. zawodowe lub średnie;
  • Doświadczenie: mile widziane na podobnym stanowisku;
  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy oraz obsługi maszyn;
  • Zdolności manualne i zainteresowanie techniką;
  • Podstawowa umiejętność obsługi PLC;
  • Rzetelność, sumienność, zaangażowanie w pracę, nastawienie na satysfakcję klienta.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości pracy;
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.