Operator urządzeń walcowniczych - Nowa Huta

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Synergy Platform Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów osób na stanowisko Operator urządzeń walcowniczych.

Miejsce pracy:

Kraków (Kombinat)

Zakres obowiązków:

- obsługa linii technologicznej cynkowania ogniowego,

- obsługa pulpitów sterowniczych linii (sekcja wejściowa, procesowa, wyjściowa),

- obsługa systemów sterowania linią technologiczną,

- obsługa urządzeń pieca,

- obsługa wanny cynkowniczej,

- obsługa osprzętu technologicznego.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość otrzymania kartek na posiłki,

- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”

- kartę multisport,

- możliwość udziału w szkoleniach,

- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- wykształcenie średnie,

- mile widziana znajomość procesów metalurgicznych i cynkowania,

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, 4brygadowym,

- dobra znajomość komputera

- motywacja do pracy.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne