Operator Urządzeń Technologicznych

OTTO Work Force

Opole, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Opole

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Nr ref.: JD/OUT/09/2018

Opis stanowiska pracy:
- obsługa linii produkcyjnej (włączanie, wyłączanie, rozkręcanie i skręcanie linii)
- dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z recepturą
- czyszczenie linii produkcyjnej
- ustawianie nadruków na drukarkach
- obsługę urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo produktu (metal detektor, czytnik kodów, analizator tlenu)
- wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie
- umowę o pracę
- rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie
- praca od zaraz

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic (mile widziane)
- umiejętność pracy w zespole, operatywność, spostrzegawczość
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.