Operator urządzeń spawalniczych

Work Service Express.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:

- Obsługa urządzeń spawalniczych.

- Spawanie elementów.

- Szlifowanie ręczne.

- Drobne naprawy.

- Kontrola wykonywanych elementów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną.

Wymagania:

- Uprawnienia spawalnicze .

- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne.

- Doświadczenie minimum 3 miesiące przy spawaniu.

- Dokładność i precyzja.

- Chęci do pracy.

- Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

- Pełen etat.

- Wynagrodzenie zasadnicze + możliwość otrzymywania premii.

- Pracę w renomowanej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.