operator urządzeń spawalniczych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 39439
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

- obsługa urządzeń spawalniczych

Oczekiwania:

- umiejętność spawania MIG/MAG  (nie wymagane uprawnienia),

- motywacja do pracy,

- chęć zdobywania nowych umiejętności,

- zdolności manualne,

- dokładość

Oferta:

- praca w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u klienta,

-  możliwość uzyskania uprawnień spawacza

- możliwość rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)