Operator urządzeń produkcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Autonomiczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Ustawianie i wymiana niezbędnych elementów maszyn produkcyjnych (przezbrojenia maszyn)
  • Kontrola i korygowanie parametrów procesu

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (preferowana branża spożywcza)
  • Wykształcenie min. zawodowe lub techniczne (preferowany profil mechaniczny, spożywczy lub elektryczny)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie pracownicze
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials