Operator urządzeń montażowych

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mielec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figurująca w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3 jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
- obsługa urządzeń montażowych
- kontrola, sortowanie i pakowanie wyrobów gotowych

Oferujemy:
- umowa o prace na czas określony
- praca w systemie III zmianowym
- wynagrodzenie 1850 zł/ brutto miesięcznie
- możliwość rozwoju osobistego i zdobycia cennego doświadczenia

Oczekiwania wobec kandydatów:
- umiejętności manualne
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobry stan zdrowia
- dokładność, sumienność, zaangażowanie

Jeżeli spełniasz podane wymagania i czujesz, że ta praca pozwoli zrealizować Twoje zawodowe oczekiwania, prześlij swoje CV za pomocą strony infopraca

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.