Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Operator urządzeń i maszyn

Miejsce pracy: Wrocław, Kąty Wrocławskie, Legnica, Oława, Oleśnica

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją artykułów medycznych.

Praca w miejscowości: Wrocław

Stanowisko: Operator urządzeń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Obsługa produkcji i maszyn automatycznych

WYMAGANIA:

- Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,

- Mile widziane doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych przy obsłudze maszyn automatycznych,

- Doświadczenie w pracy w przetwórstwie tworzyw sztucznych- mile widziane

- Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym,

- Dobra organizacja pracy własnej, umiejętności pracy w grupie,

- Skrupulatność i obowiązkowość,

OFERUJEMY:

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia zasadnicza i dodatki zmianowe

- Dofinansowanie do posiłków

Masz pytania zadzwoń, nasze biura w Polsce:

Jasło - 798 113 596
Kluczbork - 516 083 320 /
533 134 385
Poznań - 508 569 193
Radom - 696 014 236
Zamość - 575 551 900

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.