OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW FARMACEUTYCZNYCH

Polfa Tarchomin S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmaceutycznych na świecie, która szczyci się ponad 190-letnią tradycją. Naszym najważniejszym celem jest poprawa stanu zdrowia i jakości życia pacjentów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

w Oddziale Tabletkarni

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (chemiczne, techniczne lub pokrewne),
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • odpowiedzialność, skrupulatność i zorganizowanie,
  • umiejętność pracy w grupie.

Mile widziana:

  • znajomość przepisów GMP,
  • doświadczenie pracy w przedsiębiorstwie farmaceutycznym lub innym przedsiębiorstwie z wymaganiami higieny produkcji.

Główne zadania:

  • prowadzenie i kontrolowanie procesów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją produkcyjną,
  • obsługa urządzeń produkcyjnych oraz systemów pomocniczych funkcjonujących w Obszarze,
  • staranne i systematyczne dokumentowanie wykonywanych czynności operacyjnych i kontrolnych w dokumentach i protokołach obowiązujących na stanowisku pracy,
  • czyszczenie i dezynfekcja urządzeń oraz pomieszczeń produkcyjnych,
  • transportowanie materiałów, produktów i odpadów w obszarze produkcji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet świadczeń socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Polfa Tarchomin SA. zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662 z późniejszymi zmianami)”

Prezentacja firmy

Polfa Tarchomin S.A. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm farmac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia