operator transportu wewnętrznego - UDT

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, firmy Faurecia Gorzów S.A., pilnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: 25763
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów w systemie,
  • zaopatrzenie linii produkcyjnych i odbieranie wyrobów z regałów magazynowych bez uszczerbku na ich jakość,
  • odpowiedzialność za czystość miejsca pracy i właściwe funkcjonowanie narzędzi,
  • konieczność posiadania uprawnień do prowadzenia wózków jezdniowych potwierdzonych egzaminem UDT

Oczekiwania:
  •  dyspozycyjność
  •  komunikatywność, zorganizowanie i zdyscyplinowanie
  •  umiejętność współpracy z zespołem
  •  zdolności manualne
  •  doświadczenie na produkcji

Oferta:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagradzania (podstawa + premie), dodatki za pracę w soboty i święta
  • dopłaty do posiłków
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • pracę w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)