Operator tokarki i frezarki CNC

Mipromet Sp. z o.o.

32-091 Masłomiąca, małopolskie

Opis stanowiska pracy

MIPROMET Sp. z o.o. z Masłomiącej k/Krakowa powstała w 1992r.. Obecnie należy do wiodących producentów urządzeń dźwignicowych w kraju.

Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: wykonywanie rysunków technicznych, projektowanie procesu technologicznego i parametrów obróbki skrawaniem w programie CAD/CAM, Programowanie i ustawianie maszyny CNC

Oferujemy:
•pracę w młodym, doświadczonym zespole,
•zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
•stałe, atrakcyjne wynagrodzenie,
•profesjonalny system wdrożenia i opieki na starcie,
•niezbędne narzędzia pracy,
•możliwość rozwoju zawodowego,
•system szkoleń.

Prosimy o wysyłanie CV mailem. kontakt telefoniczny w godzinach 8-17

Wymagania

- wykształcenie min. średnie techniczne
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- doby wzrok
- dyspozycyjność
- brak nałogów
Pracownik powinien cechować się analitycznym myśleniem, precyzją, odpowiedzialnością, samodzielnością oraz bardzo dobrą organizacją pracy

Prezentacja firmy

MIPROMET Sp. z o.o. z Masłomiącej k/Krakowa powstała w 1992 r. Ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria