Operator tokarki CNC

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja

OPIS STANOWISKA:
• Praca na samodzielnym stanowisku operatora i programisty tokarek CNC ze sterowaniem Mazatrol
• Praca na maszynach Mazak (tokarka MAZAK CNC INTEGREX 200 Y nr serii 151771 oraz tokarka MAZAK INTEGREX I200S nr serii 269852).
• Wielkość wytwarzanych części; max 300 mm X 300 mm X 50 mm
• Praca w firmie specjalizującej się w wytwarzaniu części do przemysłu lotniczego, kosmicznego i zbrojeniowego (głównie: przetwarzanie sygnału), produkcja seryjna od 5 do 40 części
• Praca na materiałach: stal, tytan, stal nierdzewna ( Z6, Z10) aluminium (26..-70..). magnez, inconel, inwar

WYMAGANIA:
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty i operatora tokarek CNC
• Znajomość języka francuskiego lub angielskiego (istnieje możliwość programowania po angielsku)
• Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, pisania programów i ustawiania maszyny.
• Umiejętność wykonywania pomiarów przy użyciu różnego rodzaju narzędzi.
• Własny samochód - mile widziany

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
• Bony żywieniowe
• Pracę "od zaraz"
• Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.