Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Operator Tlenowni

Nr ref.: 37827
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • sterowanie procesem technologicznym w ASU w celu wyprodukowania odpowiedniej ilości tlenu, azotu i argonu o prawidłowej jakości
  • obsługa instalacji poprzez system sterowania procesem
  • nadzór i bieżąca kontrola pracy maszyn i urządzeń w zakładzie
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjno - remontowych urządzeń
  • nadzór nad prawidłowym tankowaniem cystern
  • prowadzenie wymaganych zapisów w raportach

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia energetyczne, uprawnienia na wózki widłowe, obsługa urządzeń dźwigowych poz. "0" będą mile widziane
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • chęć uczenia się i zdobywania nowych kwalifikacji

Oferta:

  • umowa o pracę (początkowo na okres próbny)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawa ścieżka kariery

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)