operator linii produkcyjnej

Randstad Polska Sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Oławie poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 38170
Praca stała
Lokalizacja: Oława

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach
  • czynny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z procesami produkcyjnymi
  • zapewnienie odpowiedniej jakości produktów
  • dbanie o prawidłową komunikację między zmianami oraz innymi osobami zaangażowanymi w proces produkcyjny

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze i przezbrajaniu maszyn
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólenj
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy
  • darmowe napoje i dofinansowanie posiłków
  • możliwość korzystania z pakietu medycznego, karty Multisport oraz karnetów na basen

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)