Operator sztancy, sztancmistrz i operator klejarek BOBST

Progedo Personalservice

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Progedo Personalservice (KRAZ 12383) jako agencja pośrednictwa pracy działa na polskim rynku od 2011 roku. Z biegiem lat wyspecjalizowaliśmy się w pośrednictwie fachowców branży poligraficznej z Polski do pracy w Niemczech.

Działamy na terenie całych Niemiec, ze szczególnym uwzględnieniem Saksonii i Turyngii z racji bliskości do granicy.

Obecnie dla naszego klienta z zakładami produkcyjnymi w Saksonii okolice Chemnitz/Zwickau poszukujemy 4 operatorów z doświadczeniem w obsłudze sztanc i 3 operatorów maszyn do produkcji pudełek

SZTANCE:

Bobst Expertcut PER 106 i 145 oraz 106 LER i 145

MASZYNY DO KLEJENIA:

BOBST i Masterfould, Media, Mistral i Expertfould, szerokość 50-110cm na karton o gramaturze 250-450g Recycling

oraz na maszyna Jagenberg Diana 90

Praca na pełen etat, umowa bezpośrednio z firmą niemiecką, w systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym z zintegrowaną opłacaną przerwą 30-minutową.

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą niemieckim, na czas określony 2 lata, okres próbny 6 miesięcy.

Oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania na terenie Niemiec, pomagamy w zameldowaniu, zgłoszeniu do Krankenkasse oraz ew. w założeniu konta w niemieckim banku.

Rozmowy o pracę prowadzimy w siedzibie Pracodawcy niemieckiego z udziałem tłumacza z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Progedo Personalservice (KRAZ 12383)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne