Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

OPERATOR SZLIFIERKI

Miejsce pracy: Otwock

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5200 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: OTWOCK

Zadania:

• Zapewnienie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn
• Szlifowanie płaszczyzn i elementów na okrągło
• Obsługa szlifierki do płaszczyzn, manualnej i sterowanej CNC
• Praca na podstawie rysunku technicznego
• Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi i zasadami BHP
• Kontrola jakości wykonanych elementów

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w obsłudze szlifierki do płaszczyzn, manualnej i sterowanej CNC
• Doświadczenie przy produkcji form wtryskowych
• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• Gotowość do pracy od zaraz
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie!
• Umowę o pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,
• Możliwość pracy i rozwoju w strukturach firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
• Pracę pełną wyzwań i możliwości,
• Bardzo miłą atmosferę

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.