Operator systemu magazynowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • sporzadzanie raportów i analiz dla procesów Decklackierung i Trailer Yard,
  • tworzenie instrukcji stanowiskowych,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • tworzenie wizualizacji,
  • przeprowadzanie szkoleń i instruktaży stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników,
  • raportowanie głównych wskaźników KPI

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel),
  • znajomość metod 5S, 5WHY, KAIZEN, diagram Ishikawy,
  • znajomość systemów magazynowych,
  • znajomość systemu ZSZ,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,
  • wykazywanie inicjatyw, kreatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia bezpośrednio przez firmę,
  • pracę w systemie jednozmianowym bądź dwuzmianowym z możliwością ustalenia godzin pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej!

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: OSM/10/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.