operator systemów energetycznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży tytoniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 25338
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Radom

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie ruchu urządzeń energetycznych SN i NN
  • odpylanie maszyn
  • realizacja zgłoszeń napraw bieżących

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne - elektroenergetyk, automatyk, elektronik
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w pracy w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • świadectwo kwalifikacyjne typu E w zakresie grupy 1 powyżej 1 kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa komputera - MsOffice
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Oferta:
  • długotrwała współpraca w ramach umowy o pracę
  • praca w dużej renomowanej firmie
  • wysokie wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)