OTTO Work Force OTTO Work Force

Operator suwnicy

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa, Okęcie ( przy lotnisku)

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Suwnicy

Miejsce pracy: Warszawa Okęcie

Nr Ref. WWA/KHN/05/2014

 Zakres obowiązków:

  • Rozładunek/rozładunek aut i przyjęcie towaru przy użyciu wózka widłowego lub suwnicy,
  • Kontrola jakościowa i ilościowa, w tym kontrola stanu palet, skrzyń  i sposobu zabezpieczenia towaru,
  • Wyładunek skrzyń i sortowanie towaru.
  • Sprawdzenie zgodności dostawy z dokumentacją,
  • Wprowadzenie dostawy do systemu SAP
  • Zabezpieczenie towaru umożliwiające zeskładowanie we właściwych lokalizacjach  Potwierdzenia przeniesienia towaru do lokalizacji magazynowej.
  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych
  • Przygotowanie wysyłek
  • Załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego, suwnicy.
  • Przemieszczanie elementów  na produkcji

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Kreatywność,
  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie przez agencję,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę,
  • Pracę zmianową ( 6-14, 12-20)
  • Pracę w miłej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.