Operator suwnicy / betoniarz (praca od zaraz)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

  • obsługa suwnicy
  • wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych
  • przygotowywanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów zbrojeniowych
  • montowanie, zalewanie oraz demontowanie form i deskowań do wykonywania elementów betonowych

WYMAGANIA

  • umiejętność obsługi suwnic
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • posiadanie własnego środka transportu
  • mile widziane doświadczenie w branży prefabrykatów betonowych

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14,52 EURO brutto/h
  • nadgodziny płatne 150% od podstawowej kwoty
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • oddelegowanie do pracy w Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.