Operator Suwnicy - 4400 brutto + nadgodziny

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Obsługa suwnicy z poziomu roboczego ("0")
  • Transport surowców z produkcji i na produkcję

Wymagania:

  • Uprawnienia na suwnice z poziomu roboczego ("0")
  • Dyspozycyjność do pracy w ruchu ciągłym (3 zmiany, 4 brygady)
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie miesięczne plus inne dodatki (za prace w 4 brygadach, za godziny nocne, za pranie odzieży roboczej, za przestrzeganie BHP)
  • Możliwość uzupełnienia uprawnień
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do naszego klienta po okresie próbnym
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość korzystania z benefitów
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Numer referencyjny: SU/0217/KRK/NH
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.