Operator sprzedaży wysyłkowej książek

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza jest liderem branży antykwarycznej e-commerce w Polsce. To 50-cio osobowa firma z Małopolski o zasięgu ogólnopolskim, która kupuje i sprzedaje 160 tysięcy unikalnych książek rocznie. W Polsce i na całym świecie obsługuje blisko 200 tysięcy klientów, oferując łącznie ok. 150 tys. tytułów książek nowych, używanych i kolekcjonerskich. Firma powstała w Kasince Małej i rozbudowała sieć filii w Warszawie,  Krakowie, Łodzi, Trójmieście i Wrocławiu. W związku z prężnym rozwojem i przenoszeniem siedziby i magazynów firmy do nowego obiektu w Lubniu o powierzchni 1200 m2, Antykwariat i Księgarnia Tezeusza poszukuje osób na stanowisko Operator sprzedaży wysyłkowej książek.

Praca polega na sprzedaży książek poprzez sklep internetowy oraz Allegro. Do obowiązków operatora należy bezbłędne wystawienie książki na platformie internetowej, według wcześniej podanych wytycznych.

Wymagania:

  •  oczytanie, zwłaszcza w dziedzinie literatury pięknej oraz przynajmniej jednej dziedziny humanistyki naukowej i popularnonaukowej;
  •  osobista pasja związana z lekturą książek i radość przebywania wśród nich:
  •  co najmniej dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność szybkiego pisania, korzystania z edytorów tekstu i sprawnego poruszania się po Internecie;
  •  wykształcenie przynajmniej średnie, preferowani studenci i absolwenci kierunków humanistycznych z wcześniejszym doświadczeniem zawodowym;
  •  dyscyplina umożliwiająca szybką i precyzyjną pracę w warunkach biurowych;
  •  dyspozycyjność do pracy przez 5-6 dni tygodniu po 8 godzin dziennie
  •  kondycja fizyczna umożliwiająca okazjonalne przenoszenie paczek z książkami
  •  mile widziane: wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży przez Internet lub wprost na Allegro;

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na okres około 3 miesięcy (umowa zlecenie), z możliwością jej kontynuacji na czas nieokreślony po pozytywnie przebytym okresie próbnym (umowa o pracę);
  • wynagrodzenie ok. 1600 zł netto miesięcznie (możliwość nadgodzin i premii uznaniowych);
  • pracę w kulturalnym i młodym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego, awansu i istotnej podwyżki w przypadku osób utalentowanych w dziedzinie handlu książką;
  • szczególnie dogodne warunki dla studentów studiów zaocznych (możliwość dopasowania grafiku do zjadow studenckich).

Przejrzymy uważnie wszystkie aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Prezentacja firmy

Antykwariat i Księgarnia Tezeusza do młoda dynamicznie rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie