Opis stanowiska pracy

QUASAR ELECTRONICS to firma zajmująca się produkcją urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej. Naszymi odbiorcami są firmy świadczące usługi logistyki i monitoringu flot samochodowych, producenci i sieci dystrybucji haków holowniczych oraz sieci dealerskie samochodów. Sprzedaż prowadzimy na terenie Polski i Europy.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko

Operator SMD

Zakres obowiązków

  • montaż elementów elektronicznych na automatach ESSEMTEC / MECHATRONIKA

Oczekiwane kwalifikacje

  • min. roczne doświadczenie w automatycznym montażu SMD
  • znajomość typów elementów elektronicznych
  • umiejętność lutowania tradycyjnego i SMD
  • zdolności manualne w zakresie pracy z elementami precyzyjnymi
  • znajomość obsługi komputera (MS WORD, EXEL)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę

CV ze zdjęciem, z opisem dotychczasowych doświadczeń zawodowych i dodatkowych umiejętności oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać za pomocą aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji