Operator Składarko-Sklejarki - Mosina

Work Service S.A.

Mosina, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Mosina

Zakres obowiązków:

- obsługa składarko-sklejarki,

- planowanie pracy i zapewnienie wysokiej jakości wyrobu,

- nadzór nad pracownikami obsługi maszyny,

- produkowanie wyrobów gotowych o jakości zgodnej z wymaganiami,

- ustawienie parametrów pracy maszyny zgodnych z Kartą Technologiczną,

- szczególny nadzór nad dostarczonym do produkcji oprzyrządowaniem,

- rozpoznawanie zagrożeń jakości i usuwanie powstałych niezgodności,

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,

- min. 2 lata doświadczenia na stanowisku operatora maszyny składająco-sklejającej BOBST operatora maszyny sztancującej ( wycinającej ) BOBST,

Oferujemy

- współprace w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość korzystania z szerokiego pakietu atrakcyjnych benefitów,

- wynagrodzenie: od 3000 do 3500 tys brutto,

- możliwość rozwoju.

Osoby bez doświadczenia na w/w stanowisku, możliwość przyuczenia - stawka 2500 brutto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.