OPERATOR ROZLEWU

Work Service

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

Obsługa maszyn w celu utrzymania ciągłości pracy linii rozlewniczej oraz uzyskanie wymaganego poziomu efektywności linii

Prowadzenie procesu rozlewu zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i najlepszymi praktykami operacyjnymi(BOP)

Bieżąca kontrola ilości i jakości wytwarzanego produktu oraz natychmiastowe reagowanie na nieprawidłowości w procesie

Wykonywanie wybranych analiz jakościowych(zgodnie z programem „quality at source”).

Prowadzenie przezbrojeń linii

Zgłaszanie ulepszeń i pomysłow usprawniających w zakresie efektywności produkcji, jakości wyrobu gotowego,strat materiałów i surowców, bezpieczeństwa pracy itp.

Pomoc DUR przy usuwaniu awarii w trakcie produkcji oraz przy pracach przeglądowych i remontowych podczas cyklicznych przeglądów i remontów linii

Udział w pracach DUR w ramach samodzielnych przeglądów tj. czyszczenie , smarowanie, inspekcje, drobne naprawy

Wykonywanie ręcznych prac transportowych

Utrzymywanie czystości maszyn i stanowiska pracy

Przestrzeganie i realizacja polityk, procedur, systemów obowiązujących w KP

Wymagania

Wymagania:

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane doswiaczenie na podobnym stanowisku

Ksiazeczka sanepid

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowe o prace tymczasowa

Atraktycje stawki wynagrodzenia (podstawa + większe niż ustawowe dodatki za II i III zmianę)

Dostęp do pubu pracowniczego

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji