Operator robota spawalniczego

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Zeist, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukuje osoby do pracy w charakterze operatora robota spawalniczego.

Zakres obowiązków:

- programowanie i/lub obsługa robota spawalniczego

- praca z rysunkiem technicznym

- kontrola wytwarzanych detali

Oferujemy:

- wynagrodzenie 450€ netto/40h - operator (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)

- wynagrodzenie 475€ netto/40h - programista-operator (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)

- tygodniowe wypłaty

- mieszkanie - 1 osobowe pokoje

- ubezpieczenie

- pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz bonus finansowy (zapytaj o szczegóły telefonicznie).

Wymagania

Wymagamy:

- doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego

- umiejętności czytania rysunku technicznego

- komunikatywnej znajomości j. angielskiego

- dyspozycyjności

- mile widziany prawo jazdy kat. B i własny samochód

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji