Operator robota spawalniczego

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii

mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych na robocie spawalniczym

Oczekujemy:

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku monter/spawacz w zakładzie produkcyjnym w branży stalowej
  • Doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym
  • Umiejętność podstawowej obsługi komuptera
  • Umiejętność wykonania podstawowych spoin metodą 135/136
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego spawalniczego
  • Uprawnień spawalniczych MAG 135/136 (potwierdzone certyfikatem lub książka spawacza)
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany
  • Otwartość, gotowość do nauki
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego
  • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie trzy zmianowym we Wrocławiu
  • Stabilne warunki pracy
  • Szkolenia zawodowe