Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

operator robota spawalniczego

Miejsce pracy: Alphen aan den Rijn

Opis stanowiska pracy:
-obsługa i programowanie robota spawalniczego
-praca z rysunkiem technicznym
-kontrola wytwarzanych detali

Oferujemy:

- wynagrodzenie 480-500€ netto/40h -uzależnione od doświadczenia (po odtrąceniach za mieszkanie i ubezpieczenie)
- tygodniowe wypłaty
- mieszkanie - 1 osobowe pokoje
- ubezpieczenie
- pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz bonus finansowy (zapytaj o szczegóły telefonicznie).

Wymagamy:
- doświadczenia w obsłudze robota spawalniczego
- umiejętności czytania rysunku technicznego
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego
- dyspozycyjności
- mile widziany prawo jazdy kat. B i własny samochód

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Covebo Work Office Sp. z o.o.