Operator Programista Robota Spawalniczego

Gi Group Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

Miejsce pracy: Słubice

Zadania:

  • Obsługa Robota Spawalniczego Marki Cloos typ Qirox QRC 350 sterowanie Siemens
  • Obserwacja i nadzorowanie zachodzących procesów spawalniczych
  • Sprawdzanie jakości spawu

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu robota spawalniczego co najmniej 2 lata
  • Wykształcenie techniczne preferowane - automatyka (robotyka)
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze
  • Umiejętność obsługi robota spawalniczego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zasad i technik programowania robotów spawalniczych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pozytywną atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie w znalezieniu pracy dla współmałżonków lub partnerów
  • Zapewnienie lokum mieszkalnego- opłacane przez pracodawcę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.