Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki, szlifierki)
  • Realizacja produkcji na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej
  • Prawidłowy dobór narzędzi, parametrów, oprzyrządowania
  • Pisanie programów oraz wprowadzanie korekt / poprawek
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami

Wymagania

• Wykształcenie techniczne,

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Umiejętność programowania obrabiarek CNC ze sterowaniem FANUC,HEIDENHAIN, SINUMERIK, MAZATROL

• Dobra znajomość rysunku technicznego,

• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

• Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD\CAM

• Mile widziana umiejetność kosztorysowania

Prezentacja firmy

Premium Solutions Polska dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji