Operator programista frezarek CNC

Respect

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• programowanie i obsługa frezarek CNC (praca na programach istniejących oraz tworzenie nowych wg potrzeb produkcji),
• dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy,
• realizacja planów produkcji wg ustalonego harmonogramu,
• dbałość o dobre imię firmy i przyjemną atmosferę w pracy ,
• kontrolowanie jakości sporządzonych wyrobów oraz ścisła współpraca w zakresie prawidłowego procesu obróbczego.

Wymagania

Wymagania:
• pozytywne nastawienie do życia ,
• punktualność oraz zaangażowanie w pracę na danym stanowisku,
• obsługa oraz programowanie maszyn sterowanych numerycznie typu HAAS VF-0, VF-2, VF-3 na sterowaniu HAAS,
• umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych,
• bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętności bazowania narzędzi, wykonywania korekcji narzędzi, pisania i edycji programów,
• dodatkowy atut: umiejętność obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
• premię za osiągnięcia i pomysły związane z usprawnieniem produkcji w danych miesiącach, cenimy kreatywność

Jeśli ważne dla Ciebie są takie aspekty jak partnerskie podejście do pracy, zespołowe pokonywanie problemów oraz umiesz docenić bezstresowe warunki zatrudnienia to ta oferta jest dla Ciebie.

Prezentacja firmy

RESPECT powstał w 2005 roku jak spółka cywilna. Po przekształceniach w 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premię przyznajemu za osiągnięcia i pomysły związane z usprawnieniem produkcji w danych miesiącach, cenimy kreatywność
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy