Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, niemiecka firma produkcyjna, poszukuje Kandydatów do nowo tworzonego oddziału w Rzeszowie na stanowisko: Operator / Programista CNC

Zadania na stanowisku:

  • Programowanie oraz praca przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie (tokarka, frezarka),
  • Odpowiednie ustawienia parametrów skrawania na maszynach,
  • Wykonywanie pomiarów i kontrola wykonanych detali,
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Oczekiwana:

  • 1 – 3 lata doświadczenia w programowaniu i obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do odbycia wstępnego szkolenia w Niemczech.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w nowocześnie wyposażonej firmie,
  • Wynagrodzenie doceniające posiadane umiejętności i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i dzielenie się wiedzą,
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
CAZ: 11828

Prezentacja firmy

Zatrudnienie to poważna decyzja zarówno dla pracodawcy, jak i kan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne