Operator / Programista CNC

G-HR Group Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dogadasz się po angielsku ?

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pracy za granicą?

Dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań ?

Już przed wyjazdem będziesz znał wszystkie szczegóły dotyczące stawki tygodniowej netto, kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu.

Dla jednego z naszych kluczowych belgijskich klientów poszukujemy operatora frezarki/tokarki CNC

Praca na dużym, nowoczesnym oraz dobrze wyposażonym parku maszynowym.

Wymagania:

  • Doświadczneie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie na belgijskich warunkach,
  • Wynagrodzenie 14 - 18.50 Euro brutto / godzina (w zależności od doświadczenia)
  • Zwrot kosztów dojazdu do Belgii (jednorazowo) do 125 Euro,
  • Bardzo dobre warunki zakwaterowania (Pokoje 1-osobowe, mieszkania maksymalnie 2/3 osobowe, blisko miejsca pracy, bezpłatny dostęp do internetu) - 72 Euro / tyg.,
  • Premie socjalne zgodnie z belgijskim prawem (8,33% premii rocznej, 15,38% dodatku wakacyjnego, dodatki dla osób posiadających dzieci),
  • Transport do pracy (rower lub skuter), w przypadku posiadania własnego transportu (samochód) - zwrot kosztów dojazdu,
  • Bezpłatny transfer z lotniska,
  • Wolimy łączyć, niż dzielić – możliwość wyjazdu w parach,
  • Zapewniamy pełne wsparcie na czas trwania umowy (jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami).

Prezentacja firmy

G-HR Group to Twój Partner gdy wyjeżdżasz do pracy za granicę.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis