Operator - programista CNC: tokarka, frezarka

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Holandia

Dla naszego klienta na terenie Holandii w miejscowości Woerden, poszukujemy 2 operatorów CNC: frezarka, tokarka ze sterowaniem: fanuc.

Opis stanowiska:

• Obróbka CNC (operator/programista) sterowanie: fanuc
• Programowanie i obsługa w oparciu o rysunek techniczny,
• Praca na samodzielnym stanowisku,

Wymagania:

• Doświadczenie na podanym stanowisku
• Znajomość sterownika: fanuc,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Dobra znajomość języka obcego (zostanie on poddany weryfikacji)
• Własny samochód będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 450 euro netto/tydzień/40h, możliwe nadgodziny,
• Zakwaterowanie,
• Ubezpieczenie,
• Opiekę koordynatora,
• tygodniowy system płac,