Operator/Programista CNC Fanuc

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Ermelo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Obowiązki:
- praca z Tokarką CNC
- programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego
- rozwiązywanie pojawiających się w czasie pracy problemów
- kontrola jakości pierwszego elementu i prowadzenie regularnych pomiarów
- wprowadzanie korekt do programu

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w programowaniu tokarek ze sterownikiem Fanuc lub Hass
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- własny samochód

Oferujemy;
- 460 euro netto na tydzień
- możliwość dłuższej współpracy
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- osobny pokój z dostępem do Internetu
- pomoc koordynatorów

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne