Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Kontrola parametrów produkcyjnych i jakościowych
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie podstawowych przezbrojeń maszyn zgodnie z planem produkcyjnym
  • Usuwanie drobnych awarii, wykonywanie podstawowych przeglądów
  • Odpowiedzialność za realizację zadań produkcyjnych pod względem jakościowym i ilościowym
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn
  • dokładność, sumienność, rzetelność
  • zdolności manualne, spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w grupie, zdolności komunikacyjne
  • chęć i motywacja do pracy oraz uczenia się
  • elastyczność, dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • znajomość obsługi komputera, programu Excel
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności, kwalifikacji
  • dodatkowe benefity:  prywatna opieka medyczna,
  • szkolenie w centrali firmy w Niemczech

Prezentacja firmy

Oddział firmy niemieckiej produkującej artykuły z tworzyw sztuczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis