Timken Polska Sp. z o. o.
Firma Timken jest jednym z największych na świecie producentów łożysk oraz produktów i usług pokrewnych. Timken zatrudnia 14,000 pracowników w fabrykach i biurach zlokalizowanych w 27 krajach na całym świecie.

Poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu produkcji łożysk i komponentów w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i zasadami
  • Realizacja bieżących zadań produkcyjnych, obsługa maszyn i dbałość o nie
  • Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie procesu technologicznego, standardów pracy i dokumentacji jakościowej obowiązującej na stanowisku
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się na stanowisku pracy
  • Obsługa przyrządów pomiarowych i potwierdzanie zgodności jakościowej produktów z wymaganiami

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie/średnie techniczne
  • 3-6 miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji lub kontroli jakości
  • Uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym, uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu 0, uprawnienia energetyczne G1 – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń
  • Możliwość poznania specyfiki pracy w jednym z najlepszych zakładów produkcyjnych firmy Timken
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.