Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Operator produkcji

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Obowiązki:
  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej;
  • dbanie o podległe obszary;
  • kontrola jakości i pakowanie wyrobu;
  • przyjęcie i wydawanie towaru;
  • dbanie o przestrzeganie procedur obowiązujących na produkcji farmaceutycznej;

WYMAGANIA
  • doświadczenie w pracy na produkcji minimum 6 miesięcy;
  • gotowość do pracy w systemie 3 -zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • doświadczenie w pracy z urządzeniami przemysłowymi;
  • rzetelność, odpowiedzialność i uczciwość;

KORZYŚCI
  • praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełen ZUS);
  • dobre wynagrodzenie (2800 zł brutto) i uczciwe zasady współpracy;
  • możliwe przejęcie przez zakład na zatrudnienie wewnętrzne;
  • kantyna na terenie firmy z tanimi posiłkami;
  • dobra atmosfera i warunki pracy.

Numer referencyjny: 4-19-35956/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.