Dla naszego klienta, lidera w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

operator produkcji

Nr ref.: 31157
Praca stała
Lokalizacja: okolice Poznania

Zakres obowiązków:
  • monitorowanie i obsługa procesu technologicznego
  • obsługa stanowiska operatora
  • bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń oraz przyrządów pomiarowych
  • usuwanie wszelkich awarii przy współdziałaniu ze służbami utrzymania ruchu
  • dokonywanie wszystkich zapisów wymaganych przez obowiązujące dokumenty

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziana branża spożywcza lub pokrewne)
  • 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z realizacją procesów produkcyjnych
  • uprawnienia eksploatacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na realizację celów
  • szybkość uczenia się

Oferta:
  • praca w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)