Pratt&Whitney Tubes
Pratt & Whitney Tubes jest częścią korporacji United Technologies Corporation (UTC) zrzeszającej firmy z branży lotniczej i przemysłowej. Spółki UTC zlokalizowane są na całym świecie – w Polsce m.in. Pratt & Whitney Rzeszów, Otis, Pratt & Whitney Kalisz i inne. Pratt & Whitney Tubes prowadzi działalność w zakresie wytwarzania precyzyjnych części do silników lotniczych, będąc głównym dostawcą koncernu Pratt & Whitney w zakresie zespołów rurowych.

Obecnie do naszego zakładu w Niepołomicach pod Krakowem szukamy osoby na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Niepołomice k. Kraków

Obowiązki:

  • obsługa maszyn konwencjonalnych i numerycznych
  • obsługa narzędzi ręcznych
  • przestrzeganie procedur jakościowych
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn
  • praca z dokumentacją produkcyjną
  • wstępna kontrola jakości wykonywanych elementów
  • realizacja planu produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (mile widziane w kierunku ślusarz, mechanik)
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (mile widziane w firmie międzynarodowej)
  • umiejętność posługiwania sie przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami
  • gotowość do pracy zmianowej
  • dobra organizacja pracy
  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę
  • dobre warunki pracy
  • szkolenia zawodowe