Opis stanowiska pracy

Operator produkcji
• Wykonywanie prac na maszynach i urządzeniach zgodnie z instrukcjami i harmonogramem produkcji
• Przeprowadzanie kontroli materiałów i wyrobów
• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
• Wykonywanie prac transportu wewnętrznego
• Przeprowadzanie rozładunków oraz załadunków materiałów i wyrobów
• Przestrzeganie przepisów prawa i procedur w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa zakładu oraz urządzeń w nim się znajdujących, ochrony środowiska i p.poż.
• Dbanie o należyty stan maszyn i urządzeń oraz czystość na stanowisku pracy
• Raportowanie wykonanych operacji i braków w systemie MRP

Wymagania

Jesteśmy w stanie zatrudnić osoby bez doświadczenia, ale idealny profil kandydata to:

-doświadczenie w firmie produkcyjnej lub logistycznej (magazyn)
-uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
-uprawnienia do obsługi wciągników i wciągarek
-znajomość procesu formowania rotacyjnego lub spawania tworzyw sztucznych
-gotowość do pracy w systemie zmianowym

-podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma FANN POLSKA Sp. z o.o. to oddział szwedzkiej firmy Alunda Polyeten... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji