Operator produkcji

OTTO Work Force

Gliwice, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy dla Naszego Klienta, jednego z największych producentów specjalistycznych materiałów technicznych na potrzeby budownictwa i przemysłu na świecie, kandydatów na stanowisko:

nr ref. JA/OLP/12/2014

Opis stanowiska:

- praca na linii produkcyjnej

- realizacja założonych planów produkcyjnych

- zapewnienie najwyższej jakości produktów

- raportowanie do Lidera Zmiany

- współpraca z Działem Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

- stałą pracę w międzynarodowej firmie z kapitałem zagranicznym

- atrakcyjne warunki finansowe

- pakiet szkoleń i dodatkowych świadczeń pracowniczych

- wysoki standard pracy

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe, preferowane średnie techniczne

- co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy przy produkcji

- zdolności komunikacyjne, zaangażowanie i dbałość w pełnieniu obowiązków

- gotowość do nawiązania współpracy

- dodatkowym atutem będą uprawnienia z zakresu obsługi wózków widłowych, ładowarek, suwnic lub urządzeń dźwigowych oraz uprawnienia dotyczące eksploatacji i instalacji urządzeń gazowych i elektrycznych

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zapraszamy do przesłania swojej aplikacji, z zaznaczeniem numeru referencyjnego, poprzez przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.