Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, który należy do czołowych dostawców materiałów budowlanych na całym świecie, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: OPERATOR PRODUKCJI.

Miejsce pracy: ADAMOWICE

Nr ref: OPE/1119/WA

Mamy do zaoferowania:
-umowę o pracę tymczasową w firmie o ugruntowanej pozycji;
-pracę w systemie czterobrygadowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6;
-pracę w firmie, która produkuje i sprzedaje na 5 kontynentach, w 80 krajach;
-pracę na pełen etat.

Zadania:
-odbieranie kształtek z maszyn oraz pakowanie i znakowanie według procedur zawartych w teczkach produktu;
-kontrola jakości odbieranych produktów oraz zapisywanie wyników w odpowiednich formularzach;
-poprawne zapisywanie wszelkich postoi oraz awarii obsługiwanych maszyn.

Oczekujemy:
-zaangażowania;
-rzetelności;
-dokładności;
-doświadczenie nie jest wymagane.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji