operator produkcji ze znajomością języka angielskiego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kutno, łódzkie

Randstad Polska Sp. z o. o. (wchodzący w skład holenderskiego Randstad Holding nv.) jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, posiadającej swój zakład w Kutnie - poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Nr ref.: 24561
Praca stała
Lokalizacja: Kutno

Zakres obowiązków:
  • obsługa powierzonych maszyn produkcyjnych
  • drobne naprawy, przezbrojenia i konserwacje maszyn
  • przestrzeganie procedur jakości i bezpieczeństwa
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, bieżące raportowanie
  • dbałość o prawidłowe przygotowanie miejsca pracy
  • bieżąca kontrola jakości

Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)