Operator Produkcji z dojazdem do miejsca pracy

Beetsma Sp. z o.o.

Pasłęk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma Sp. z.o.o. (nr rej. 5169) zajmuje się rekrutacją i outsourcingiem pracowników różnego szczebla w Polsce i za granicą. Z naszego pośrednictwa korzystają firmy rozlokowane na terenie całego kraju.

Nasz Klient jest światowej klasy dostawcą usług w całym łańcuchu dostaw, poczynając od projektu produktu, poprzez opracowanie linii produkcyjnej, produkcję, aż po kompleksowe usługi dystrybucyjne i logistyczne. Firma realizuje zamówienia dla znanych na całym świecie marek m.in. z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej oraz elektroniki użytkowej. Na terenie parku przemysłowego firmy znajdują się dwa budynki produkcyjne o powierzchni 50 tys. m².

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Montażysta

Miejsce pracy: Tczew (oferujemy transport dla kandydatów z Elbląga i Pasłęka)

Opis stanowiska:

- montaż podzespołów elektronicznych

- przestrzeganie planu produkcyjnego

- kontrola wizualna wykonanych elementów

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

- umiejętność pracy pod presją czasu

- umiejętność dostosowania się do określonych procedur

- gotowość do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym

- zdolności manualne i dobry wzrok

Oferujemy:

- umowę o pracę - gwarantowaną

- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w renomowanej firmie z branży elektronicznej

- przyjazne warunki pracy w klimatyzowanych halach produkcyjnych

- szkolenia podnoszące kwalifikację, które umożliwiają awans pionowy lub poziomy

- możliwość rozwoju pod okiem specjalistów

- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, siłownia itp.)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne