Operator produkcji z darmowym dowozem do firmy

Work & People Sp. z o.o.

Jaworzno, Chrzanów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3). Wspieramy wiele międzynarodowych koncernów i grup kapitałowych, renomowanych firm zagranicznych i krajowych na południu Polski: Legnica, Polkowice, Wrocław, Katowice, Tychy, Częstochowa, Kraków i Poznań

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie pracowników produkcyjnych: Operator, Operator linii automatycznej/monter, Operator wózka widłowego, Szwaczka

Oferujemy:
-darmowy dowóz do miejsca pracy
-umowa o pracę tymczasową
-trzy zmianowy system pracy
-wysokie zarobki, możliwość nadgodzin w weekendy (SOBOTA 100% NIEDZIELA 200% PŁATNA)
-premie uznaniowe i absencyjne

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- chęć do pracy w systemie trzy zmianowym
- chęć do pracy na dłuższy okres czasu lub na stałe

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Możliość przejścia pod firmę
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
uznaniowa, absencyjna,wakacyjna oraz świąteczna
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji