operator produkcji - praca na DWIE ZMIANY

Randstad Polska Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Chcesz pracować od poniedziałku do piątku?? Odpowiada Ci praca w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00?? To jest oferta właśnie dla Ciebie!!

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Świdnicy, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 38645
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Świdnica

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn
  • kontrola jakościowa wyrobu

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • umiejętność pracy w grupie
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferta:
  • umowę o pracę
  • pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Liczba wakatów: 15

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)