Operator produkcji poszukiwany!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Koło, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Koło

Poszukujesz pracy na produkcji?
Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu?
Interesuje Cię tylko umowa o pracę?

Jeżeli na chociaż jedno powyższe pytanie odpowiedziałeś/-aś ,,TAK" to koniecznie zgłoś się do Nas!

Właśnie teraz masz szansę coś zmienić w swoim życiu!

Jak się z Nami skontaktować?
- odwiedź nas: czekamy na Was w firmie ul. Norton 1 codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 14:30!
- zaaplikuj na stronie internetowej!
- napisz SMS o treści PRACA na nr 723 190 045 - a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Poszukujemy pracowników produkcji dla naszego Klienta- światowego lidera branży produkującej materiały ścierne.

Poznaj specyfikę firmy, wejdź na produkcję i zdecyduj czy chcesz być częścią naszego zespołu!

Korzyści dla Ciebie:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta (cały etat)
- wynagrodzenie zasadnicze rosnące ze stażem pracy plus premie miesięczne;
- pracę w dogodnym dla Ciebie systemie - zmianowy lub brygadowy;
- darmowe posiłki;
- nagrody za pomysły i usprawnienia;
- możliwość rozwoju, szkoleń, poszerzania kompetencji zawodowych;

Wszyscy nasi pracownicy dodatkowo mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)!

Twoje zadania:
- proste prace manuale na produkcji;
- obsługa maszyn/urządzeń produkcyjnych;
- kontrola jakości produktów gotowych;

Jeżeli posiadasz motywację do pracy i nie boisz się pracy w systemie 3 lub 4 zmianowym to ta praca jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Nie masz doświadczenia? - Nie martw się! My Cię wszystkiego nauczymy!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: ŁB/2019/01/15
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.