OPERATOR PRODUKCJI/OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Craft Hunt 24

BELGIA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zagraniczna firma poszukuje pracowników do pracy w pełni zautomatyzowanych zakładach na terenie Belgii.

Do obowiązków należą: obsługa maszyn sterujących, praca na wewnętrznym systemie sterującym procesem produkcji, kontrola jakości procesu produkcji.

WYMAGANIA:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego (ewentualnie niderlandzkiego lub francuskiego)
  • wiedza techniczna (mile widziane wykształcenie techniczne)
  • własne auto
  • CV w języku obcym
  • odpowiedzialność

OFERTA:

  • zatrudnienie w oparciu o belgijską umowę o pracę
  • stawka 14,00 -18,00 EUR brutto na godzinę (zależna od doświadczenia i umiejętności)
  • cotygodniowe wynagrodzenie
  • nadgodziny płatne 150% stawki podstawowej
  • zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju (płatne 50 EUR tygodniowo)
  • płatna kilometrówka
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyrobieniem numeru podatkowego

Prezentacja firmy

www.crafthunt24.com to potężna platforma łącząca specjalistów ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Praca fizyczna